27 Październik 2022

LAKI - futerkowi przyjaciele (warsztaty przyrodnicze)

termin: 27.10 od godz. 9:00 (każda grupa ma oddzielne zajęcia)

śniadanie tego dnia zjemy o godz. 8:30

Szanowni Państwo! Warsztaty Przyrodnicze łączą moją pasję do zwierząt z pracą z dziećmi. Wraz ze zwierzętami odwiedzam przedszkola, szkoły, aby pokazać dzieciom wspaniały Świat Przyrody. Na wszystkich moich zajęciach zwierzaki są oswojone z obecnością dzieci, a maluchy uczą się również odpowiedzialnego, spokojnego obcowania z żywymi zwierzętami.

Futerkowi przyjaciele:Dzieci kochają zwierzęta, te duże i te małe. Posiadanie zwierząt, konieczność opieki nad nimi i możliwość ich obserwowania jest bardzo korzystna dla dzieci. Rozwija zarówno poczucie odpowiedzialności, jak i wrażliwość. Dzieci będą miały okazję poznać zwierzątka, które są najczęściej wybierane jako pierwsi przyjaciele najmłodszych. Na zajęciach poświęconych przyjaciołom futerkowych uczymy, że zwierzątko to nie kolejna zabawka, ale żywe stworzenia i należy im zapewnić odpowiednią opiekę.Zwierzęta: myszki japońskie, szczurki Dumbo, jeż afrykański, szynszyla, królik,świnka morska.

Atrakcja opłacana ze składki rodzicielskiej