14 Listopad 2022

 

Teatr Efekt w przedstawieniu pt.

„O pluszowym misiu Gałganku w Krainie Bałaganku”

termin 14 listopad godzina 9.00
śniadanie tego dnia zaczniemy o 8:20 (prosimy o wcześniejsze przyjście do przedszkola)

Każde dziecko uwielbia zabawki, a im nowsze i bardziej okazałe, tym lepiej i ciekawiej. W takiej sytuacji łatwo uznać swojego pierwszego przyjaciela i towarzysza wszelkich zabaw – pluszowego misia – za przeżytek, którego z nieukrywaną przyjemnością wrzuca się w najgłębsze czeluści szafy. No chyba, że ktoś inny się nim zainteresuje i zechce go dla siebie – wówczas na nowo odkrywa się do niego sympatię, o czym przekonał się nasz bohater Zajączek Zyzio.

Co jeżeli jednak szafa skrywa nie tylko zapomniane i niechciane przedmioty, ale i ogromną Krainę Bałaganku tworzoną systematycznie od bardzo dawna? Może się okazać, że bałagan magicznie sam nie znika, a wręcz rozrasta się i utrudnia odnalezienie tego, na czym najbardziej nam zależy…

Staniemy się zatem świadkami podróży Zajączka Zyzia po niekończącej się Krainie Bałaganku, w której nie zabraknie zabawnych momentów oraz postaci. Kogo bohater spotka na swojej drodze i gdzie właściwie podział się miś Gałganek? Czy Zyziowi uda się odnaleźć przyjaciela i zrozumieć, jak wiele dla niego znaczył? Zapraszamy do świata, który pokaże nam, że bałaganiarstwo ma swoje konsekwencje, a ukochanego przyjaciela nie zastąpią nawet najbardziej wyszukane zabawki.

 

« Powrót

 Dołącz do nas:

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji:

        

507 042 540  Dyrektor zarządzający
797 187 909  Przedszkole - ZAPISY

  mail: [email protected]