9 Październik 2018

KONCERT MUZYCZNY
09.X.2018

Temat koncertu: ,,Idzie lasem Pani Jesień" - śpiewamy na powitanie Jesieni.

Organizator: STREFA DZIECI
Koncerty Strefy Dzieci oparte są o rozrywkową muzykę akustyczną. Łączą one elementy przedstawienia muzycznego z koncertem rozrywkowym, wymykając się popularnym konwencjom przedstawień dziecięcych . Prowadzący grają muzykę na żywo w składzie fortepian + wokal + elementy perkusyjne, wciągają dzieci w interakcję, bawią się z dziećmi, tańczą i śpiewają.
Koncerty prowadzą Kasia i Rafał Rokiccy, muzycy wykształceni w Stanach Zjednoczonych; obydwoje utytułowani wieloma nagrodami w dziedzinie kompozycji, instrumentalistyki i improwizacji.
Scenariusz koncertów oparty jest na tekście piosenek: własnych kompozycji, znanych przebojów dziecięcych oraz piosenek z kanonu przedszkolnej edukacji muzycznej. Poprowadzony w formie interaktywnego przedstawienia koncert ma na celu przybliżenie dzieciom tytułowego tematu. W trakcie koncertów zapraszają dzieci do wspólnej zabawy.
Prowadzący przyjeżdżają z własnym instrumentem, nagłośnieniem, oraz rekwizytami.

Koncert rozpocznie się o 11:00 i potrwa ok.45 min.

Strona internetowa: www.ellyahmusic.com/strefadzieci

Koncert zorganizowany z funduszy Rady Rodziców