10 Październik 2018

BADANIA PRZESIEWOWE WAD POSTAWY
10 październik godz. 9:30

Proponujemy Państwu wzięcie udziału przez dziecko w badaniach przesiewowych wad postawy organizowanych przez Active Place mieszczące się przy ul. Płochocińskiej 111 w Warszawie.
Active Place specjalizuje się w diagnostyce i terapii wad postawy.
Jest to innowacyjny projekt objęty patronatem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Są to badania przesiewowe przeprowadzanie w przedszkolach na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.
Celem badań jest wykrycie wszelkich wad postawy ciała dziecka na jak najwcześniejszym etapie. Ze względu na układ mięśniowy oraz kostny, są one stosunkowo łatwe do usunięcia przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Fizjoterapeuci wykorzystują do tego celu nowoczesny sprzęt diagnostyczny:
• MEDI MOUSE
• Platformę Pedobarometryczną FreeMed
• Videografię
oraz przeprowadzają testy funkcjonalne.
Rodzice otrzymują dokumentację z wynikami badań dziecka i zaleceniami dalszego postępowania czy rehabilitacji.
Udział dziecka w badaniu jest BEZPŁATNY.
Możliwość wzięcia udziału w badaniu gwarantuje podpisanie zgody na badanie.