7 Listopad 2019

WYCIECZKA MOJA PIERWSZA WIZYTA W KINIE
Seans filmowy w ramach programu edukacyjnego skierowanego do grup przedszkolnych, może być dla dzieci nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również doskonałą okazją do nowych odkryć! W przystępny i atrakcyjny sposób wprowadzi przedszkolaki w wymagający świat kultury audiowizualnej.

JAK DZIAŁA KINO? JAK WYŚWIETLA SIĘ FILMY?
Jedną z głównych atrakcji programu jest zwiedzanie kina. Dzieci nieczęsto mają okazję zajrzeć do kabiny projekcyjnej, samodzielnie wydrukować bilet, podpatrzeć, jak przygotowuje się popcorn.

JAK NALEŻY ZACHOWYWAĆ SIĘ W KINIE?
Seans filmu poprzedza projekcja krótkiego filmu edukacyjnego z udziałem gwiazd, m.in. Grażyny Torbickiej czy Katarzyny Bujakiewicz. To dzięki niemu dzieci poznają zasady kinowego savoir vivre’u.

DLACZEGO WARTO CHODZIĆ DO KINA?
Po seansie dzieci z pewnością nie będą miały wątpliwości! Specjalnie z myślą o początkujących widzach przygotowaliśmy bogaty repertuar filmów o wysokich walorach artystycznych i edukacyjnych. To dzieła, które ze względu na treść, przystępną formę, jak również długość trwania, dedykowane są najmłodszej publiczności.

Multikino Młociny
WYJAZD 7.11.2019