21 Październik 2019

WYCIECZKA
DO BIURA TROPICIELI ILUZJI

Wyjazd godz. 8:50 ( Jeżyki, Sówki)
Śniadanie: godz.8:00
Powrót ok godz.12:30- po powrocie obiad
Wyjazd godz.9:40 ( Kaczuszki, Owieczki i Kotki)
Śniadanie: godz.9:00
Powrót ok. godz.14:00- po powrocie obiad
G
odziny wyjazdu poszczególnych grup mogą ulec zmianie. Zależy to od ilości chętnych dzieci na wycieczkę.
W międzyczasie dzieci zjedzą różnego rodzaju przekąski, które zabierzemy z przedszkola. Prosimy nie przygotowywać dzieciom nic do jedzenia ani picia.
Poznajcie Biuro Tropicieli Iluzji i pomóżcie nieustraszonej parze bohaterów wytropić Złego Iluzjonistę w przedwojennej Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia dzieci wezmą udział w niezapomnianym doświadczeniu:
Przedstawienie teatralne- występ jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce -Karola Modzelewskiego
Warsztaty- po przedstawieniu dzieci wezmą udział w dodatkowych atrakcjach pod opieką animatorek. Podczas zajęć zwiedzą:
- Tajny Warsztat Iluzjonisty- gdzie będą miały okazję zanurzyć się w świecie magii i samemu wypróbować jak działają rekwizyty Iluzjonisty;
- Pokój Zagadek ( Escape Room)- pełne tajemnic Biuro, w którym dzieci rozwiążą kilka zagadek i otrzymają drobny upominek;
- Strefa Zdjęć- miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć grupowych z tajemniczymi rekwizytami i z bohaterami z Biura Tropicieli Iluzji

płatność gotówką w biurze przedszkola do 15.10

Lokalizacja: Dom Sztuki na Ursynowie, ul. Wiolinowa 14 Transport: Zuma Travel