15 Listopad 2021

WYCIECZKA
do Teatru Niewielkiego
„TU i TAM”

Świat jest wielki i taki ciekawy! Zamieszkują go słonie, kangury i latające wiewiórki. Porastają baobaby, orchidee i muchołówki. W jego odległych zakątkach brzmią tamtamy, piszczałki albo kastaniety… I wszędzie można spotkać ludzi, a każdy z nich jest zupełnie inny, a trochę taki sam jak my.  Chcielibyście ich poznać? Zobaczyć, co i gdzie, podpatrzeć to i owo, pobyć TU i TAM?
Zapraszamy na spektakl TU I TAM! To nowatorskie widowisko muzyczno-plastyczne dla dzieci wieku 2 - 6 lat; z muzyką i wokalem wykonywanymi na żywo, wielopłaszczyznowymi animacjami i wizualizacjami świetlnymi. Swoista muzyczna podróż dookoła świata, ukazująca poprzez dźwięki i obrazy jego różnorodność i piękno, oraz bogactwo kultur.
Cuuuudowne miejsce aby zapoznać dzieci z prawdziwym teatrem, gdzie siedzimy swobodnie na poduchach. To rewelacyjna forma przedstawień, brak wielkiej widowni
(tylko nasze przedszkolaczki).
Jak zawsze będzie bezpiecznie, podjedziemy autokarem pod drzwi Teatru!
Nieprzekonanych zachęcam do odwiedzenia strony www.teatrniewielki.pl
Wybierzcie się z nami koniecznie!

25.11.
godz. wyjazdu 8.15 (Misie i Wilczki)
śniadanie 7:30!!!

25.11.
godz.wyjazdu 10:00 (Sówki i Liski)
śniadanie normalnie 8:30

Koszt 55 zł
Nie przyjmuję płatności w dniu wycieczki.

Transport zapewnia ZumaTravel.