17 Lipiec 2019

Wycieczka
EUROSTRUŚ

Wypoczynek w Eurostruś w Borzychach zlokalizowany na szlaku Wielkiego Gościńca Litewskiego, w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rzeki Liwiec, to miejsce dla osób lubiących bliski kontakt z naturą. Można tu zwiedzić Zwierzyniec, skorzystać z placu zabaw, grilla, ogniska, przejażdżki wozem.
W Zwierzyńcu żyje wiele ciekawych zwierząt, z których w przeszłości słynęła wschodnia polska wieś, a teraz głównie znane są z telewizji i książek dla dzieci, między innymi kury, kaczki, gęsi, kozy, owce, indyczki, perliczki, świnki wietnamskie. Mieszkają tu również egzotyczne okazy, w tym strusie afrykańskie, pawie.
Atrakcją jest to, że małe zwierzątka można pogłaskać, pokarmić, a nawet wziąć na ręce.
Pomieszczenia dla zwierząt zbudowane są w starym wiejskim stylu, a na terenie można obejrzeć maszyny i narzędzia jakie w przeszłości używane były na wsi.
Oprócz zwiedzania, zabawy ze zwierzętami i ich karmienia, zorganizujemy również zabawy edukacyjne,konkursy, zagadki, zajęcia rękodzielnicze i grilla.

Wyjazd 8.15
Pobyt od 10.00-14.00
Cena: 50.00
Płatność przyjmujemy od 08 do 15.07.
(Ze względu iż musimy wcześniej zarezerwować autokar i miejsca na warsztaty,
za dzieci które nie pojadą nie będziemy robić zwrotów).

Transport Zuma Travel