7 Sierpień 2019

Wycieczka do Dzielnicy Filmowej
Parku rozrywki i edukacji

Idea stworzenia dzielnicy filmowej narodziła się kilka lat temu. Inspiracją była niezapowiedziana wizyta fanów samochodów filmowych, którzy pojawili pod moim domem, ponieważ chcieli pokazać swemu dziecku auta rodem ze starych filmów.
Myślą przewodnią tego projektu są eksponaty nawiązujące bezpośrednio do filmów. Co możecie tam zobaczyć? M.in. ścieżkę Discover przyroda z gigantycznymi grzybami, ludzki z żołędzi nawiązujące do Titanica czy Romeo i Julii, Strefę Jurassic Park, samochody z filmów o Mad Maxie, Astony Martiny Jamesa Bonda, latający ford Harrego Pottera, auta z Wyścigu śmierci, UFO i statek Star Trek, pojazdy z bajek dla dzieci- Bob Budowniczy, strefę kosmiczną , roboty filmowe, wojowników filmowych, strefę militarną oraz American Dream i wiele, wiele innych! Posiadamy także strefę zabaw, golf oraz strefę muzyczną, a także park trampolin na 17 stanowisk.
06.08.
Wyjazd 8.30
Pobyt od 10.00-14.30
Cena: 55.00
Płatność przyjmujemy od 29.07 do 02.08.
(Ze względu iż musimy wcześniej zarezerwować autokar i miejsca na warsztaty,
za dzieci które nie pojadą nie będziemy robić zwrotów).

Transport Zuma Travel