17 Listopad 2020

W listopadzie zapraszamy na wycieczkę do Teatru Niewielkiego,  który słynie z rewelacyjnych form przedstawień dla najmłodszych, małej widowni (tylko Krasnoludki) i najwygodniejszych miejsc na widowni bo stworzonych z mięciutkich żółtych poduch!
Idealne miejsce do zaszczepienia miłości do teatru.

przedstawienie pt.: „Kółko czy kwadrat”

Co jest fajniejsze: Kółko czy Kwadrat?
Kółko uważa, że ono, Kwadrat się z nim nie zgadza. Spór jest zażarty, obie strony demonstrują coraz to nowe argumenty oraz przykłady typowych i mniej typowych zastosowań Kółkomanii i Kwadratologii. A zabawy przy tym co niemiara! Nigdy nie zgadlibyście, ile rzeczy można zrobić ze zwykłego kółka czy kwadratu.

Spektakl rozwija w dzieciach umiejętność dostrzegania geometrycznych kształtów w otaczającej je rzeczywistości, aktywizuje abstrakcyjne myślenie i wyobraźnię. Nic nie jest oczywiste, a tak wiele możliwe! Dwa proste kształty są jak okienka, przez które można wyjrzeć na świat niby dobrze znany, ale teraz oglądany zupełnie inaczej.
Przy tym zabawna rywalizacja między dwoma kolegami (Kółkiem i Kwadratem) jest źródłem wielu śmiesznych sytuacji i budzi żywe uczucia małych widzów. Dzięki temu podróż do świata nieco zwariowanej geometrii jest dla nich tak ciekawa. Kto zwycięży w tym sporze?… Mądrzejszy czy ten bardziej przebojowy? A może przyjaźń okaże się ważniejsza od różnicy zdań?

Jedziemy
17.11.

(Hipcie,Żyrafki)
śniadanie: 7:30
wyjazd: 8:15

(Słoniki, Tygryski)
śniadanie: 8:30
wyjazd 10:00

Pieniądze zbieram OD 02.11.DO 16.11.
Cena 55,00*

*ze względu iż musimy zarezerwować wcześniej spektakl i autokar
pieniądze nie będą oddawane w sytuacji rezygnacji z wyjazdu.
Nie przyjmuję wpłat w dniu wycieczki.

Transport zapewnia ZumaTravel

Dołącz do nas:

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji:

797 187 901  Dyrektor
797 187 908  Przedszkole - ZAPISY