7 Październik 2019

Wycieczka do Biura Tropicieli Iluzji

Poznajcie Biuro Tropicieli Iluzji i pomóżcie nieustraszonej parze bohaterów wytropić Złego Iluzjonistę w przedwojennej Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia dzieci wezmą udział w niezapomnianym doświadczeniu:
• Przedstawienie teatralne (ok. 40 minut): występ jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce, Konrada Modzelewski
• Warsztaty (ok. 40 minut): po przedstawieniu dzieci wezmą udział w dodatkowych atrakcjach pod opieką animatorek, podzieleni na grupy. W trakcie zajęć zwiedzą:
– Tajny Warsztat Iluzjonisty – gdzie będą miały okazję zanurzyć się w świecie magii i samemu wypróbować jak działają rekwizyty Iluzjonisty;
– Pokój Zagadek (Escape Room) – pełne tajemnic Biuro, w którym dzieci rozwiążą kilka zagadek i otrzymają drobny upominek;
– Strefa Zdjęć – miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć grupowych i indywidualnych z tematycznymi rekwizytami i z bohaterami Biura Tropicieli Iluzji.

INFORMACJE WYCIECZKOWE

Krokodylki + Pingwinki
7.10.2019
Śniadanie 8:00
wyjazd 8.50
start 10:00

Hipcie + Kangurki (tylko rocznik 2015)
7.10.2019
Śniadanie 8:30
Wyjazd 9:40
Start 10:50

Cena 45 zł *

*Ze względu iż musimy wcześniej zarezerwować autokar i miejsca na warsztaty,
za dzieci które nie pojadą nie będziemy robić zwrotów.

Płatności gotówką przyjmuję w biurze od 23.09 do 06.10.
Nie przyjmuję płatności w dniu wycieczki.

Lokalizacja: Dom Sztuki na Ursynowie,
ul. Wiolinowa 14, przy Metrze Ursynów