9 Październik 2017

9 październik godz. 11:00

TEATRZYK DLA DZIECI

Teatr fantazja - ,,Troskliwe Misiaczki"

Bajka "Troskliwe Misiaczki " rozgrywa się w przepięknej, tęczowej krainie. Mieszkający tam misie posiadają magiczną moc - każdy inną. Główną bohaterką jest Misia Tulisia. Pragnie ona odkryć swą wewnętrzną siłę, dzięki której będzie mogła zrozumieć sens swojego istnienia. W przedstawieniu przygotowano szereg zadań do wykonania dla dzieci, skoczne piosenki oraz efekty świetlne. Niesienie pomocy innym jest głównym mottem bajki.

Bajka jest interaktywna, zachęca dzieci do aktywnego uczestnictwa.

Teatr Fantazja składa się z dwuosobowego zespołu aktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi . Spektakle kierują do dzieci w wieku wczesno-przedszkolnym , przedszkolnym oraz szkolnym. Barwna scenografia, autorska muzyka, efekty specjalne oraz piękne stroje, pobudzają wyobraźnię małych widzów i pomagają przenieść im się do magicznej krainy.