29 Listopad 2017

PLANETARIUM W PRZEDSZKOLU

zaczynamy o 9:30

Pokaz astronomiczny: ,,Kształty w kosmosie”
To animacja przedstawiająca kształty jakie najczęściej występują w kosmosie. Wiekszość obiektów kosmicznych jest okrągła ale niektóre z nich są jak kula a inne płaskie jak naleśnik ;-)

Opis filmu: ,,Mała Gwiazdka”
Trudno być nową gwiazdką w wielkim wszechświecie!
Dołącz do żółtej gwiazdy o średniej wielkości w kosmiczną podróż. Na swojej drodze gwiazdka spotyka wiele różnych typów gwiazd i dowiaduje się o nich rozmaitych rzeczy. Okazuje się że wszechświat jest bardzo interesujący. Gwiazdka spotyka inne gwiazdy, gromady gwiazd, mgławice i galaktyki. Na końcu swej podróży gwiazdka dowiaduje się o sobie niesamowitych rzeczy i jest wyjątkowa. Ma osiem swoich planet, które zależą od jej ciepła i światła. Wraz z małą gwiazdką, widzowie poznają dlaczego każda z planet jest wyjątkowa.

Impreza zorganizowana z funduszy Rady Rodziców.

ZAPRASZAMY!