28 Wrzesień 2011

serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki

na przedstawienie pt:

,,NIEDŹWIADEK ŁAKOMCZUSZEK”

Edukacja - zdrowe odżywianie, słodyczom mówimy „nie”..

Niedźwiadek Tadeusz był wesołym mieszkańcem kolorowego lasu. To lubiany, uczynny, choć troszkę niezdarny miś. Pewnego dnia Sowa Aleksandra, przewodnicząca sejmu leśnego, zarządziła letnią olimpiadę sportową. Wszystkie zwierzęta począwszy od żaby, a skończywszy na żubrze, z zapałem ćwiczyły najróżniejsze akrobacje. Tadeuszek na wszystkie te sporty miał za duży brzuszek. Och jak żałował teraz, że objadał się samymi słodyczami i chrupkami, a w dodatku w nadmiarze. Gdy ostrzegała go mama, by nie objadał się niezdrowym jedzeniem, ten wzruszał tylko ramionami i mówił że nie lubi nic innego. Cały las i wszyscy widzowie postanawiają pomóc łakomczuszkowi w odzyskaniu formy.

Bardzo interaktywna bajka ucząca zdrowego odżywiania, aktorzy razem z dziećmi tworzą misiowi dietę witalności.