12 Czerwiec 2018

Przedszkolaki uwielbiają magię, dlatego każdy maluch choć raz w życiu powinien spotkać czarodzieja.

12.06. odwiedzi nas
Konrad Modzelewski
iluzjonista - komik – żongler

Określenie człowiek orkiestra byłoby nieco na wyrost, ale już człowiekiem kwartetem nazwać by się mógł. Iluzjonista, komik, żongler, fajtłapa. Ma za sobą ponad 2000 pokazów doświadczenia i już ósmy rok z rzędu żyje ze swojej pasji.

Konrad swe sztuki prezentuje w prosty i czytelny sposób, a jego głównym zadaniem jest sprawić, by dzieci nie przestawały się śmiać! Będzie się działo! Komuś wyskoczy piłeczka zza ucha, kto inny rozerwie chustkę, która za chwilę znów będzie cała. W programie nie zabraknie też pokazu żonglerki! A to tylko część niespodzianek!
Największą frajdę w życiu sprawia mu wywoływanie uśmiechu na twarzach widzów :-)

Atrakcja fundowana ze środków Rady Rodziców.