7 Październik 2019

Wycieczka do Biura Tropicieli Iluzji dla dzieci z rocznika 2015.

7.10. 2019
WYJAZD godz. 9.40
ŚNIADANIE 8.45
KOSZT 45 ZŁ płatne gotówką w biurze przedszkola

Poznajcie Biuro Tropicieli Iluzji i pomóżcie nieustraszonej parze bohaterów wytropić Złego Iluzjonistę w przedwojennej Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia dzieci wezmą udział w niezapomnianym doświadczeniu:
Przedstawienie teatralne (ok. 40 minut): występ jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce, Konrada Modzelewski
Warsztaty (ok. 40 minut): po przedstawieniu dzieci wezmą udział w dodatkowych atrakcjach pod opieką animatorek, podzieleni na grupy. W trakcie zajęć zwiedzą:
– Tajny Warsztat Iluzjonisty – gdzie będą miały okazję zanurzyć się w świecie magii i samemu wypróbować jak działają rekwizyty Iluzjonisty;
– Pokój Zagadek (Escape Room) – pełne tajemnic Biuro, w którym dzieci rozwiążą kilka zagadek i otrzymają drobny upominek;
Strefa Zdjęć – miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć grupowych i indywidualnych z tematycznymi rekwizytami i z bohaterami Biura Tropicieli Iluzji.

Lokalizacja: Dom Sztuki na Ursynowie, ul. Wiolinowa 14, przy Metrze Ursynów
Zuma Travel transport