13 Czerwiec 2018

zapraszamy wszystkie przedszkolaki do udziału w wycieczce do
AKADEMII KUCANIA

Warunkiem udziału dziecka w wyjeździe jest wniesienie opłaty oraz podpisanie oświadczenia przez rodzica.

PLAN DNIA:
Śniadanie: 8:00
Jeżeli dziecko zje w domu prosimy o przyprowadzenie go do godziny 8:30
Wyjazd: 9:00
W czasie wycieczki zjemy obiad w formie zupy pomidorowej i kiełbasek z grilla.
Po powrocie zjemy podwieczorek

Podczas wycieczki dzieci będą miały okazję dowiedzieć się jak żyją konie, co jedzą oraz jak należy się w ich obecności zachowywać. Po zwiedzeniu stajni będą mogły nakarmić kucyki przygotowanymi przez smakołykami. Następnym punktem programu będzie czyszczenie i czesanie kucy, by potem móc się na nich przejechać. Po przejażdżkach na konikach będzie czas na obiad, a następnie na konkursy. Podczas całego pobytu będzie dostępny plac zabaw.

Konie, które pracują z dziećmi są bardzo dobrze ułożone, przetestowane w trudnych warunkach, nauczone chodzić w ruchu ulicznym, nie boją się hałasu ani kolorowych przedmiotów.

ZAPRASZAMY!

517 707 932  Dyrektor Przedszkola