O nas

Nasze przedszkole powstało w styczniu 2008 r. przy ul. Nowodworskiej 30 w Warszawie. Początkowo działało jako filia Niepublicznych Przedszkoli Krasnoludki. Obecnie od stycznia 2016 r. funkcjonuje w oparciu o umowę franczyzową. Zmianie uległ nie tylko właściciel przedszkola ale również jego oferta, która została rozbudowana o nowe elementy i atrakcje dla dzieci uczęszczajacych do placówki.

Nasze przedszkole mieści się w odpowiednio przygotowanym i wyposażonym budynku. Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowe przestronne sale, zaopatrzone w zabawki oraz pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i potrzeb przedszkolaków.

Nasza placówka posiada również własny, ogrodzony plac zabaw. W przedszkolnym ogrodzie dzieci korzystać mogą z  huśtawek, zjeżdżalni, kolorowych domków i drabinek.

517 707 932  Dyrektor Przedszkola

oraz ZAPISY do grup