29 Październik 2015

29 października w naszym przedszkolu odbędzie się BAL DYNIOWY.
Na początek zabawy przywitamy dzieci wierszem "Dynia", ilustrowanym sylwetami jesiennych warzyw. Następnie wybierzemy się do krainy Dyniolandii, gdzie poznamy inne rośliny dyniowate oraz będziemy rozwiązywać dyniowe łamigłówki. Kolejnym punktem naszej wesołej zabawy będą Dyniowe Zawody. Dzieci wezmą udział w konkurencjach takich jak: slalom dyniowy, dyniowe kręgle, Dynia: górą - dołem, bokiem i inne. Nie zabraknie również zabawy tanecznej przy wesołej muzyce. Na zakończenie Dyniowego dnia zaprosimy nasze przedszkolaki do degustacji ciasta z Dyni (podwieczorek).

Bardzo prosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane na pomarańczowo!!!

KONKURS PLASTYCZNY
A przy okazji zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału wraz z dzieckiem w konkursie plastycznym pt.: "Dyniowe Cuda". Forma wykonania pracy dowolna. Liczymy na Państwa kreatywność i pomysłowość. Na wszystkie osoby, które wezmą udział w konkursie czekają dyplomy, a dla 3 wybranych prac przewidujemy nagrody specjalne.

ZAPRASZAMY!!!

517 707 932  Dyrektor Przedszkola