19 Listopad 2018

Czas trwania - 45min

Po powrocie obiad.

Cena 55zł termin płatności do 16.11

Opis przedstawienia: “Znacie to pytanie, prawda? Czasem powtarzane w kółko i w kółko. Wyraża najistotniejszą cechę każdego brzdąca - ciekawość. Wszystko dla niego jest nowe, fascynujące, godne zbadania. Każdy przedmiot - dla nas opatrzony i banalny - dla dziecka może być odkryciem. A dzięki odrobinie wyobraźni początkiem wspaniałej przygody… Spektakl A CO TO? odwołuje się do dziecięcej potrzeby odkrywania świata. Jest serią nieustannych przyjemnych niespodzianek, a przecież maluchy tak je lubią! Oddziałuje na wszystkie zmysły - nie tylko wzrok i słuch, ale i dotyk, a nawet… węch. Dzieci mogą - jeśli tylko mają ochotę - bezpośrednio wszystkiego doświadczyć, bo w tym spektaklu nie ma bariery oddzielającej scenę od widowni. Jego scenariusz za każdym razem jest odrobinę inny, bo to maluchy wraz z aktorem odkrywają CO TO, a także CO można z TYM zrobić ciekawego. O tym spektaklu mówi się najczęściej, że to wspaniała zabawa. Dzieciaki aż piszczą z radości, kiedy z kolorowych dziur w ściance-niespodziance wyłaniają się kolejne tajemnicze przedmioty. Ale "A CO TO?" ma także walory edukacyjne - rozwija spostrzegawczość, pamięć i wyobraźnię, uczy współdziałania i zachęca do przełamywania nieśmiałości.” Zapraszamy!