2 Marzec 2018

2.03.18 o godzinie 9.30 nasze przedszkole odwiedzi Teatrzyk Blaszany Bębenek z przedstawieniem

pt. "Alicja w krainie czarów"

Jest to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak:
Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier.
Pod koniec swej przygoda Alicja budzi się i uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.
W przedstawieniu dzieci uczą się, że należy rozwijać swoją wyobraźnie oraz pomagać potrzebującym.
Spektakl dopasowany jest do odbiorców w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w którym widzowie biorą czynny udział w zabawach oraz mogą usłyszeć utwory zaśpiewane przez aktorów na żywo.