20 Styczeń 2017

Dzień Krasnoludka

20 stycznia będziemy obchodzili Dzień Krasnoludka. Przedszkolaki zaspiewają i zatańczą dobrze im znany utwór "My jestesmy Krasnoludki". Ciocie wspólnie z dziećmi wymyslą język jakim mogą posługować się krasnoludki . Tego dnia wszystkie grupy będą miały do pokonania tor przeszkód, na końcu którego będzie czekała na każdego przedszkolaka niespodzianka oraz wezmą udział w wielu zabawach w kole i różnorodnych konkurencjach. Poznamy także imiona wszystkich Krasnoludków z bajki o "Spiącej Królewnej" , będziemy opisywali ich wygląd oraz podzielimy się swoimi pomysłami na temat powodu nadania im takich imion, jakie mają w bajce. Na koniec zajęć wykonamy wspólną pracę plastyczną, którą będzie można obejrzeć na wystawie w szatni.