Sala zabaw AQQ w Warszawie

AQQ Twórczy świat dzieci

AQQ Twórczy świat dzieci, to dwukondygnacyjna sala zabaw, z mnóstwem labiryntów, kolorowymi zjeżdżalniami i wielkimi klockami. To miejsce dziecięcej radości i chwile relaksu Rodziców. W czasie gdy dzieci mogą brykać do woli, odkrywać tajemne przejścia i zanurzać się w basenie z piłkami, Rodzice znajdą chwilę wytchnienia przy pysznej włoskiej kawie w przytulnej kawiarence z dostępem do Internetu i TV.

AQQ to nie tylko zabawa, to także nauka poprzez zabawę. Posiadamy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla dzieci w różnym wieku, a także zajęcia dla Mam. U nas dzieci poznają kroki taneczne niczym z „Tańca z Gwiazdami”, własnoręcznie tworzą dzieła sztuki, a także poprawiają swoją sprawność, by zostać Mistrzem Świata. Kolorowe i atrakcyjne wnętrza są również idealnym miejscem na urodzinowe świętowanie. Organizujemy przyjęcia, imprezy tematyczne, bale i dyskoteki, a także wakacyjną opiekę z mnóstwem atrakcji!

AQQ Twórczy świat dzieci
ul.Berensona 32