4 Marzec 2021

POKAZ BANIEK MYDLANYCH

Teatr Iluzji bańki mydlanej to aktywne widowisko multisenoryczne, w której główną rolę grają bańki mydlane. Pokaz powstał przy współpracy z finalistkami talent show. Maja Chorzępa szkoliła się u finalistów mam talent w Polsce i za granicą. Show jest aktywne, dzieci biorą w nim udział. Razem z treserką wielkich baniek, dzieci będą mogły wypróbować obręcze do giga baniek, dotkną baniek kolorowych z magicznym dymem. Zobaczą wybuchowe bańki ogniste ( całkowicie bezpieczne). Wsiądą do kosmicznej bańkowej rakiety. Zobaczą najtrudniejsze triki na podświetlanym stole, bańki lewitujące, tańczące i długie na kilkanaście metrów bańkowe tunele. Na końcu każde dziecko wejdzie do wielkiej bańki mydlanej, aby zobaczyć świat przez tęczowe okno bańki.

Pokaz Pani Maja wykonuje w przyłbicy.

Całe widowisko to połączenie zapachu, kolorowych świateł, muzyki i tego, co dzieci lubią najbardziej, czyli baniek mydlanych.

Atrakcja finansowana ze środków  Rady Rodziców.