O nas

Pierwsze niepubliczne przedszkole ,,krasnoludki" powstało w 2007 roku przy ul. Krokwi 29 w warszawie. Do dziś udało nam się stworzyć sieć kilkunastu przedszkoli działających w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone pomysły. W naszych przedszkolach najważniejsze jest dziecko, jego uśmiech i zadowolenie. Robimy więc wszystko aby zapewnić naszym podopiecznym bezpieczeństwo, odpowiednie warunki do rozwoju oraz zaspokajania indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

Każde przedszkole mieści się w odpowiednio przygotowanym i wyposażonym budynku. Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowe przestronne sale, zaopatrzone w zabawki oraz pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i potrzeb przedszkolaków.

Każda nasza placówka posiada również własny, ogrodzony plac zabaw. W przedszkolnym ogrodzie dzieci korzystać mogą z piaskownicy, huśtawek, zjeżdżalni, kolorowych domków i drabinek.