11 Lipiec 2018

Wycieczka do Manufaktury Cukierków

Termin - 11 lipca

Uwielbiasz słodycze, ich cudowny zapach, bajeczne kolory oraz słodki smak? Jesteś fanem cukierków i lizaków? My także, dlatego specjalnie dla Ciebie i Twoich pociech produkujemy ręcznie wytwarzane cukierki oraz lizaki. Jesteśmy najsłodszym miejscem w Warszawie – miejscem, którego nie można ominąć. Od 6 lat zajmujemy się produkcją ręcznie wytwarzanych cukierków oraz lizaków. W naszych lokalach odwiedzający mogą zobaczyć, w jaki sposób metodą pochodzącą z XVII w., powstają małe słodkie, magicznie kolorowe arcydzieła. Karmelki oraz lizaki tworzymy na oczach widowni, która może zobaczyć jak słodka masa zyskuje cudowny zapach, magiczny kolor oraz fantazyjny kształt. Robimy najpyszniejsze cukierki oraz lizaki w mieście. Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie począwszy od wylania gorącego karmelu na granitowy blat, po zabarwienie, nadanie mu smaku oraz krojenie. Nasze karmelki produkujemy w blisko 80 smakach oraz 150 wzorach. W słodkich cukierkach znajdziesz nie tylko standardowe wzory tj.: uśmiechnięte buźki czy owoce, ale również cieszące się dużą popularnością postacie z bajek. Oprócz oryginalnych karmelków znajdziesz u nas również słodkości na patyku. Lizaki - duże, małe, zakręcone, z własną dedykacją oraz bajecznie kolorowe. Nasze słodycze nie zawierają glutenu oraz wykonane są w 95% z barwników naturalnych.

DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

- Fantastyczny pomysł na ciekawe spędzenie czasu

- Połączenie edukacji z zabawą

- Niezapomniana moc wrażeń oraz słodkie wspomnienia Podczas warsztatów oraz pokazów dzieci będą mogły zobaczyć, jak gorąca karmelowa masa wylana na granitowy blat zyskuje cudowny zapach, słodki smak oraz bajeczny kolor.

Cena zawiera udział w pokazie, opakowanie cukierków, małego lizaka oraz średniego lizaka ukręconego przez cukierników podczas pokazu.

Cena – 35 zł

Miejsce: lokal przy ul. Nowy Świat 21