14 Październik 2019

wyjazd: 9.40

śniadanie: 8.45

KOSZT – 45 ZŁ

(płatne gotówką w biurze do max 7 października)

Jeżeli dziecko nie pojedzie nie będzie zwrotów.

Poznajcie Biuro Tropicieli Iluzji i pomóżcie nieustraszonej parze bohaterów wytropić Złego Iluzjonistę w przedwojennej Warszawie. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia dzieci wezmą udział w niezapomnianym doświadczeniu: Przedstawienie teatralne (ok. 40 minut): występ jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce, Konrada Modzelewski Warsztaty (ok. 40 minut): po przedstawieniu dzieci wezmą udział w dodatkowych atrakcjach pod opieką animatorek, podzieleni na grupy.

W trakcie zajęć zwiedzą:

– Tajny Warsztat Iluzjonisty – gdzie będą miały okazję zanurzyć się w świecie magii i samemu wypróbować jak działają rekwizyty Iluzjonisty;

– Pokój Zagadek (Escape Room) – pełne tajemnic Biuro, w którym dzieci rozwiążą kilka zagadek i otrzymają drobny upominek;

– Strefa Zdjęć – miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć grupowych i indywidualnych z tematycznymi rekwizytami i z bohaterami Biura Tropicieli Iluzji.

Lokalizacja: Dom Sztuki na Ursynowie, ul. Wiolinowa 14, przy Metrze Ursynów

transport - Zuma Travel