15 Styczeń 2020

Wycieczka do Teatru Niewielkiego

Przedstawienie „Hu hu ha”

Grupy – ŻABKI i JEŻYKI

15 STYCZNIA

“Hu hu ha!” to spektakl taneczny do muzyki sławnego francuskiego kompozytora, Erika Satie, i do kompozycji fortepianowych Rafała Kulczyckiego. W przystępny i intrygujący dla małego widza sposób wprowadza dzieci w świat muzyki poważnej i sztuki tańca. A także uczy, że ciekawe opowieści można snuć niekoniecznie przy pomocy słów. Jest to historia o zimie - ale takiej, której nie ma. Na szczęście, dzięki odrobinie wyobraźni, można wyczarować zimę prawie z niczego. Dwójka bohaterów spektaklu “Hu hu ha!” ma jednak zupełnie inne wyobrażenie na temat tego, co jest najfajniejsze w tej porze roku. On lubi śnieg i sanki, ona marzy o kręceniu pięknych figur na lodzie, co prowadzi do zabawnych nieporozumień między nimi. Muzyka, a zwłaszcza taniec odzwierciedlają w tym spektaklu różnice charakterów dwóch głównych postaci - ona to finezja i wdzięk baletu, on to niepokorny i żywiołowy hiphopowiec. Czy taka dwójka może zatańczyć razem w rytmie hu hu ha?… I czy rozgrzeje on ich serca?

Przedstawienie - godz 11.30

Wyjazd – godz. 10.00