6 Październik 2014

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W bieżącym roku szkolnym Niepubliczne Przedszkole „Krasnoludki” przy ul. Krokwi w Warszawie bierze udział w kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

WRZESIEŃ 2011

Dnia 23 września 2011 o godz. 11:00 przedszkole odwiedziła Pani Justyna Kościuch mama Hani.

W ramach akcji ,,CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM" przeczytała dzieciom książkę: ,,Basia i mama w pracy" autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Okleja. Pani Justyna jest z zawodu lekarzem internistą, dlatego też w trakcie spotkania dzieci dowiedziały się ciekawostek dotyczących pracy lekarza i zobaczyły m.in. stetoskop.

PAŹDZIERNIK 2011

W dniu 3 października odwiedziła nas mama Kosmy Pani Maria Wojtas.  Podczas tego spotkania Krasnoludki wysłuchały opowiadań  z serii ,,Julek i Julka" autorstwa Annie M.G. Schmidt.

Koniec października to czas spotkania z następnym czytającym gościem - Panią Dorotą Dajnowicz.  Mama Olafa przeczytała dzieciom bajkę autorstwa Grzegorza Kasdepke ,,Kacper z Szuflady"

LISTOPAD 2011

W listopadzie nasze przedszkolaki gościły Pana Grzegorza Dajnowicz. Tata Olafa przeczytał dzieciom dwa bardzo ciekawe opowiadania autorstwa Grzegorza Kasdepke pt.: Bazgroły oraz Winda.

Koniec listopada umiliła nam wizyta P. Anny Kossakowskiej, mamy Oskara. Pani Ania opowiedziała ciekawą historię wykorzystując przy tym mnóstwo rekwizytów.

GRUDZIEŃ 2011

W grudniu dzieci wysłuchały szalonych przygód Mikołajka i jego przyjaciół. Naszym gościem był Pan Przemysław Bienias tata Kacpra.

Grudniowe spotkanie z książką w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom umiliła nam wizyta Pani Anny Wasiak - mamy Zosi. Pani Ania przeczytała dzieciom książkę pt: ,,Kot Bibelot"

STYCZEŃ 2012

Noworoczne spotkania z czytaną książką rozpoczeła wizyta Pani Ewy Jabbari - mamy Tariqa. Pani Ewa przeczytała naszym przedszkolakom opowiadanie: ,,Basia i nowy braciszek"

LUTY 2012

Wyjątkowy gość odwiedził nasze przedszkolaki w lutym. Był nim aktor Pan Paweł Marczuk. Oczarował on dzieci nie tylko czytaniem 12 czarodziejskich bajek ale również swoim tańcem. Zabawy było wiele, a z twarzy przedszkolaków nie schodził uśmiech.

Kolejnym gościem,który odwiedził nas w lutym była Pani Marta Grzegorzewska mama Daniela. Pani Marta przeczytała naszym przedszkolakom książkę pt. "Jak tata się z nami bawił"

MARZEC 2012

Marcowe spotkania z książką rozpoczęła Pani Dorota Pietrzak mama Piotrusia. Pani Dorota zabrała nas w magiczny świat "Alladyna"

KWIECIEŃ 2012

02.04.12 gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Małgorzatę Kosik aktorkę i prezenterkę telewizyjną. Pani Małgosia przeczytała naszym przedszkolakom książkę Braci Grimm pt. "Wróżka Zębuszka"

Witamy w nowym roku szkolnym. Dzięki Państwa zaangażowaniu kontynuujemy akcję Cała Polska Czyta Dzieciom.

PAŹDZIERNIK 2012

W październiku odwiedził nas Pan Grzegorz Szabla- tata Anielki i Matyldy. Pan Grzegorz przygotował dla nas dwie książeczki: "Merida waleczna" i "Wróżka Zębuszka"

LISTOPAD 2012

W listopadzie natomiast zawitał do nas Pan Michał Trzciński- tata Tosi. Pan Michał zabrał nasze przedszkolaki w świat przygód Bolka i Lolka.

GRUDZIEŃ 2012

W grudniu nasze przedszkole odwiedził Pan Paweł Chibowski- Tata Amelki. Pan Paweł przeczytał dzieciom "Niezwykłe przygody Mikołajka"

STYCZEŃ 2013

W mroźny styczniowy poranek nasze przedszkole odwiedziła Pani Agata Szabla- mama Anielki i Matyldy. Pani Agata przygotowała dla naszych przedszkolaków dwie książeczki pt. "Piorun" i "Dzwoneczek"

Październik 2014

Dnia 19.09.2014 r. Przedszkole przy ul. Skarbka z Gór odwiedził Pan Piotr Karpiński

Pan Piotr jest dziennikarzem sportowym a także komentatorem sportowym piłki ręcznej .
Nasz gość opowiedział dzieciom o swojej pracy , a także w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przeczytał
dwie bajki pt ,, Calineczka ,, oraz ,, Brzydkie Kaczątko ,,

Cały Personel przedszkola wraz z Dyrekcją serdecznie dziękują za udział w kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.