18 Listopad 2021

WYCIECZKA DO TEATRU NIEWIELKIEGO
„TU i TAM”

Godz. wyjazdu - 8.15(Wiewiórki), 10.00(Zajączki, Sarenki)

Śniadanie - 7.30( Wiewiórki)

Cena - 55 zł

Opis:

Świat jest wielki i taki ciekawy! Zamieszkują go słonie, kangury i latające wiewiórki. Porastają baobaby, orchidee i muchołówki. W jego odległych zakątkach brzmią tamtamy, piszczałki albo kastaniety… I wszędzie można spotkać ludzi, a każdy z nich jest zupełnie inny, a trochę taki sam jak my. Chcielibyście ich poznać? Zobaczyć, co i gdzie, podpatrzeć to i owo, pobyć TU i TAM?

Zapraszamy na spektakl TU I TAM! To nowatorskie widowisko muzyczno-plastyczne dla dzieci wieku 2 - 6 lat; z muzyką i wokalem wykonywanymi na żywo, wielopłaszczyznowymi animacjami i wizualizacjami świetlnymi. Swoista muzyczna podróż dookoła świata, ukazująca poprzez dźwięki i obrazy jego różnorodność i piękno, oraz bogactwo kultur.