15 Maj 2019

śniadanie godz. 8:00
wyjazd godz. 8:45

WYCIECZKA TYLKO DLA ZERÓWKI

Ze względu iż musimy wcześniej zarezerwować autokar i miejsca na warsztaty,
dla dzieci które nie pojadą nie będziemy w stanie zrobić zwrotów.

Papugarnia Carmen w Warszawie to 300 m² powierzchni i ponad 130 kolorowych ptaków.
Przyjdź i zobacz najpiękniejsze papugi świata z bliska!
Papugarnia Carmen to nie tylko świetne miejsce na spędzenie czasu – przygotowaliśmy dla Was więcej atrakcji! Zapraszamy do pełnej niezwykłych kolorów i dźwięków przygody! Odwiedź nas i zobacz, jak piękna może być natura. Warszawska papugarnia z ponad 40 różnymi gatunkami papug to unikalna atrakcja dla małych i dużych. Tylko tutaj możesz zobaczyć te barwne, tropikalne ptaki z tak bliska, dotknąć ich, a nawet nakarmić!
Specjalnie dla nas zostaną zorganizowane specjalne warsztaty dostosowane do wieku wszystkich uczestników , zawierające wiedzę teoretyczną jak i sporo zabawy. Mają one na celu poruszyć ważny temat wrażliwości, empatii i cierpliwości wobec zwierząt co jest niezwykle ważne przy bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami i co z pewnością zaowocuje poprawnym zachowaniem dzieci zarówno w papugarni jak i w miejscach tego typu odwiedzanych w przyszłości.

Transport: Zumatravel