23 Styczeń 2019

23 styczeń - WARSZTATY ROBIENIA ŚWIEC

Warsztaty rozpoczną się od godziny 9:30.

Wykonane świece dzieci przeznaczą na prezenty dla Babć i Dziadków z okazji ich święta.

Warsztaty prowadzone będą przez firmę: Warsztaty z Uśmiechem

Podczas proponowanych przez nas warsztatów świecowych ich uczestnicy nie tylko będą mieli okazję własnoręcznie wykonać swoją własną świeczkę, ale również przeniosą się na greckie plaże, wśród kolorowych piasków i muszli o wielorakich kształtach oraz rozmiarach. Warsztaty te są hitem sezonu jeśli chodzi o zajęcia edukacyjne, dzięki unikalnej krainie kolorów i zapachów, w której zakochać mogą się nie tylko najmłodsze szkraby, ale również dorośli!

Podczas warsztatów każdy uczestnik:
- własnoręcznie wykona przepiękną świeczkę parafinową, dobierając do niej kolorowe piaski i wybierając swój ulubiony zapach,
- dodatkowo będzie miał możliwość dobrania wszelakich ozdób, m. in.: różnokształtne muszelki, rozgwiazdy, kolorowe drewienka, miniaturowe szyszki i wiele innych,
- zapakuje gotową już świeczkę w dekoracyjne opakowanie

Warsztaty zorganizowane zostaną ze środków Rady Rodziców.