6 Listopad 2017

śniadanie zjemy o 8:30
odjeżdżamy o 9:00
wracamy na obiad

Teatr Niewielki, przedstawienie ,,Raz dwa trzy".

,,Jeden jeż jadł jabłko”… Bardzo fajnie, ale co potem zrobił z ogryzkiem?
“Trzy tygrysy tupały tup, tup”… Ale czy tygrysy nie powinny raczej się skradać na paluszkach?
“Pięć prosiaczków potłukło się prawie”… Czy były to bardzo niegrzeczne prosiaczki, skoro się tłukły?
Te i inne zabawne i nieco absurdalne opowiastki o zwierzątkach i codziennych przedmiotach stanowią nie tylko wspaniałą pożywkę dla dziecięcej wyobraźni, ale przy okazji ułatwiają maluchom poznawanie świata cyfr. A kto już potrafi liczyć i tak będzie dobrze się bawił z czterema czaplami, które często czkały.

Spektaklowi, dla najmłodszej widowni w wieku 2-5 lat, towarzyszy ciekawa muzyka  kompozytora  i gitarzysty Macieja Bąka.
Czas trwania: 45 min.

Jedziemy autokarem firmy Zuma Travel wyposażonym w pasy biodrowe dla dzieci. Każde dziecko ubrane będzie w kamizelkę odblaskową z identyfikatorem.

Zapraszamy!