31 Maj 2021

Z OKAZJI DNIA DZIECKA
31.05. wystąpi PAN BUŹKA!

Pan Buźka – to żółto-zabawna postać zamieszkująca środowisko warszawskie. Żywi się głównie śmiechem i drobnymi żartami. Charakteryzuje się łagodnym usposobieniem i przyjaznym stosunkiem do ludzi, zwłaszcza do dzieci. Można zauważyć charakterystyczny żółty strój, którego znakiem szczególnym jest jego czarny cylinder. Pan Buźka obecnie znajduje się pod ochroną, gdyż jest jedynym przedstawicielem swojego gatunku.

Dawno temu, w czasach gdy ludzkość poruszała się za pomocą samochodów, a jedzenie podawane było z mikrofali narodziło się zjawisko zwane żółtą magią. Legendy głoszą, że kto raz doświadczył jej uroku już na zawsze będzie nosił uśmiech na swej twarzy.
Choć do dziś nie wiadomo jak i dlaczego powstała żółta magia, obecnie jest ona praktykowana przez Pana Buźkę, ostatniego z żółtoksiężników, który na swoich pokazach prezentuje jej pełny potencjał.
Żółta magia to coś więcej niż tylko sztuczki. To przezabawne, familijne show wypełnione gagami i żartami wywołującymi niekontrolowane ataki śmiechu. Podczas występu publika bierze czynny udział pomagając magikowi czarować i wypowiadać zaklęcia.

Po występie odbędzie się huczne świetowanie tego najważniejszego dnia w roku, będzie dyskoteka i moc atrakcji!

Jako słodki dodatek każde dziecko dostanie WATĘ CUKROWĄ.

ZACZYNAMY O 10:00
nie może Cię zabraknąć!

Impreza sposorowana ze środków Rady Rodziców.